Обява

СПЕЦИАЛИСТ ДОСТАВКИ С ЛИЧЕН АВТОМОБИЛ
Търсим отговорни и предприемчиви хора за позиция: СПЕЦИАЛИСТ ДОСТАВКИ С ЛИЧЕН АВТОМОБИЛ.
Заведение за бързо хранене в гр.София , жк.Младост 3 търси да назначи доставчик на храна с личен автомобил за работа в график на 12 часови работни смени - два работни два почивни дни.

Задължения:

• Извършва доставка на храна по домовете за оказаното време по установен маршрут и при гарантирана сигурност, спазвайки фирмените стандарти за начин на работа и обслужване на клиентите.

Изисквания:

- Организираност,отговорност и умения за работа в екип;
- Добра ориентация и познаване на гр.София-предимство;
- Опит в доставки - предимство;
- Шофьорска книжка и личен автомобил.
- Реализиране на задачите, възложени от мениджмънта
-спазва правилника за вътрешния ред

Нашето предложение:

- Гъвкав работен график -работа на смени при 12-часови работни смени в график
- Фирмено обучение;
- Конкурентно възнаграждение обвързано с резултати и лични постижения;
- Трудови и соц.осигуровки;
- Възможност за развитие.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, представени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и гарантираме конфиденциалност на Вашата кандидатура.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Служители

Категория:
Шофьори / Куриери
Адрес:
кв.Младост 3
Дата:
6.Май.2019
Организация:
"Ку-Ни" ООД
Детайли за организацията:
Повече информация за "Ку-Ни" ООД може да получите ТУК