Обява
Ван Холдинг ЕООД

Транжор, отговарящ за месо и риба- София
Търговска верига Фантастико е създадена през 1991 година и оттогава успешно се развива на българския пазар. В момента управляваме над 40 магазина, като броят им непрекъснато расте. Модерна визия, богат асортимент, високо качество на стоките и услугите, отлично обслужване. Ние обичаме добрата храна и сме ежедневно решение за нашите клиенти, да стане денят им по-хубав. Всичко това се случва благодарение на нашите служители. Във Фантастико работят над 3400 човека, изграждайки един професионален, сплотен и отговорен екип.

Вашите отговорности и задължения като транжор са:

• транжиране и подготовка на месото във вид за директна продажба
• снабдяване, съхранение, както и продажба на прясно месо и риба
• поддържане на хигиената в транжорната и охлаждащата камера за месо.

От кандидатите очакваме да притежават:

• средно образование
• стаж в обработката и търговията с месо или риба, месни или рибни продукти

Нашето предложение:

• Отлично възнаграждение + бонус за постигната цел на стокооборота + 60
лв. ваучери за храна /месечно + карта за отстъпка при пазаруване при нас + карта за спорт
• Възможност за кариерно развитие
• Работа в сигурна и бързо-развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар
• Въвеждащо обучение и всекидневна подкрепа при изпълнението на задълженията си
• Работен график 2/2 , който ще ви позволи да се насладите на повече свободно време с вашите близки и приятели.
• Работа в сплотен, динамичен и отговорен екип.

Ако сме предизвикали Вашия интерес:

1. Изпратете Вашата автобиография
2. Или я оставете във всеки наш магазин.

В случай че се нуждаете от допълнителна информация, може да се свържете с колегите ни от дирекция „Човешки ресурси, управление и обучение“ : 0894 777 460/ 0894 777 397

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
1930 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
София, ул“.Момина Сълза“ 14 А
Дата:
12.Септември.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за Ван Холдинг ЕООД може да получите ТУК