Обява
Ван Холдинг ЕООД

ТРАНЖОР- София
Описание
Най-добър локален ритейлър,
(наградите на сп. Прогресив, 2019)
Търговска верига Фантастико е създадена през 1991 година и оттогава успешно се развива на българския пазар.
В момента управляваме над 40 магазина, като броят им непрекъснато расте.
Модерна визия, богат асортимент, високо качество на стоките и услугите, отлично обслужване.
Ние обичаме добрата храна и сме ежедневно решение за нашите клиенти, да стане денят им по-хубав. Всичко това се случва благодарение на нашите служители.
Във Фантастико работят над 3400 човека, изграждайки един професионален, сплотен и отговорен екип.

ТВ Фантастико търси отговорни и позитивни попълнения за позицията Транжор

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Познава асортимента на сектор месо;
Транжира и подготвя месото във вид, готов за директна продажба;
Грижи се за доброто излагане на месните продукти;
Поддържа добра лична хигиена и чистота в транжорната и в охлаждащата камера за месото;
Следи за спазването на санитарно-хигиенните изисквания и на изискванията и предписанията на специализираните институции за съхранение, излагане и продажба на месото;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

Опит в работа с месо и месни продукти;
Средно образование;
Умение за работа в екип;
Любезно отношение към клиентите;
Способност за работа по стриктни правила и инструкции;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Професионално обучение
Дългосрочна заетост
Конкурентно заплащане
Възможности за професионално израстване
Ако сме предизвикали
Вашия интерес:
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас изпратете своето CV.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

ВРЕМЕ Е ДА ДОБАВИМ НОВИТЕ 100!
ЕЛА И ТИ В СЕМЕЙСТВОТО!
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 1610 до 1790 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
София, ул“.Момина Сълза“ 14 А
Дата:
19.Ноември.2020
Детайли за организацията:
Повече информация за Ван Холдинг ЕООД може да получите ТУК