Обява
Ван Холдинг ЕООД

Чистач в офис - София
Търговска верига Фантастико е създадена през 1991 година и оттогава успешно се развива на българския пазар. В момента управляваме над 40 магазина, като броят им непрекъснато расте. Модерна визия, богат асортимент, високо качество на стоките и услугите, отлично обслужване. Ние обичаме добрата храна и сме ежедневно решение за нашите клиенти, да стане денят им по-хубав. Всичко това се случва благодарение на нашите служители. Във Фантастико работят над 3400 човека, изграждайки един професионален, сплотен и отговорен екип.

ТВ „Фантастико“ търси да назначи чистач за Централния си офис в кв. „Симеоново“, ул. „Момина сълза“ № 14А.

Какви са работните задължения:
*Да поддържате старателно отлична хигиена в сградата на офиса.

Какво е работното време:
*Работното време : график 2/2 от 07:00 часа до 19:00 часа. Графикът е направен така, че да разполагате с достатъчно време за лични ангажименти и почивка.

Какви са условията на труд и заплащането
*Условията на труд са отлични. Работите в спокойна, дружелюбна среда. Получавате качествено оборудване за извършване на служебните ви задължения, както и възможности за развитие. Заплащането е доста добро за позицията. Подробности ще получите след като бъдат одобрени документите ви.

Как да кандидатствам :

*Необходимо ни е да получим от вас молба, в която сте посочили желаната от вас позиция, автобиография, диплома за средно образование и актуална снимка.
*Подайте документите в най-близкия до вас магазин „Фантастико“ или в централния ни офис, на адрес:
кв. „Симеоново”, ул. „Момина сълза”, №14А
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 840 до 970 лева на месец

Категория:
Почистване/услуги за домакинството
Адрес:
София, ул“.Момина Сълза“ 14 А
Дата:
12.Септември.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за Ван Холдинг ЕООД може да получите ТУК