Обява
Coca-Cola HBC Bulgaria AD

Специалист Обслужване на клиенти/ Back Office (сезонна заетост)
Описание
Ти ли си нашата тайна съставка?
ТВОЕТО ЛЯТО В КОКА-КОЛА ХБК БЪЛГАРИЯ

Компанията търси да назначи за периода на летния сезон (Април – Септември) „Специалист Обслужване на клиенти“ и „Специалист Back office“. Ние ще ти поверим богато портфолио от световни и местни марки на българския пазар, които покриват поводите за консумация, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. При нас ще работиш в среда, в която ще имаш възможност да учиш много, да развиваш уменията си и да прилагаш най–добрите практики в сферата на бързооборотните стоки.

ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

- Комуникация с клиенти за приемане и проследяване на поръчки и доставки, платежни документи, др.;
- Постигане поставените цели за обслужване, според ключовите бизнес индикатори;
- Подпомагане постигането на обема продажби и дистрибуция на продуктите, съгласно целите на компанията;
- Осигуряване на обслужване на вътрешните и външните клиенти и съдействие за разрешаване на възникнали проблем;
- Провеждане на телефонни анкети и проучвания;
- Спазване и прилагане на действащите правила и срокове за изпълнение;

ОТНАСЯ ЛИ СЕ ЗА ТЕБ?

- Висше образование или студент е предимство;
- Опит в обработка на информация в Excel е предимство;
- Добри комуникационни умения и клиентски ориентиран подход на работа;
- Способност за извличане и обработване на голям обем от информация за кратък период от време
- Възможност за работа при 8-часов работен ден - Специалист Обслужване на клиенти в диапазон 08:00 – 17:30 ч.; Специалист Back office в диапазон 7:00 – 21:00 ч. (работа на смени)

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

- Работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
- Придобиване и/или надграждане на опит в международна компания, лидер на пазара, с възможност за дългосрочно кариерно развитие;
- Пакет от социални придобивки, сред които дневна сума за храна, допълнително здравно осигуряване и др.

НАШИЯТ ЕКИП

Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1900 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company.
Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 595 милиона потребители, предлагайки избор от над 136 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата.
Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 28 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Консултантски услуги
Контакт център (call centers)
Адрес:
ул. "Рачо Петков Казанджията" 8
Дата:
5.Март.2019
Повече информация за Coca-Cola HBC Bulgaria AD може да получите ТУК