Обява

Отговорник събиране на архив
Ние сме международна компания, динамично развиваща се в областта на управлението на документи и оптимизация на бизнес процеси, която търси динамична, амбициозна и коректна личност, която да се присъедини към екипа „Обслужване на Клиенти".

Предлагаме ви възможност да станете част от нашия екип на позиция „Отговорник Събиране на архиви“

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

• Осъществява събиране на архиви от клиенти, прави описи и/или снимки на документите и ги транспортира до офиса на фирмата
• Изпълнява командировки в страната
• Осъществява товаро-разтоварни дейности в архивохранилището
• Подрежда кашони в архивохранилището според зададени изискванията
• Поставя етикети върху кашони, според предварителни инструкции
• Следи за изправността и поддръжката на поверения му автомобил, изготвя отчети за изминати разстояния и маршрути

ИЗИСКВАНИЯ:

• Средно
• Шофьорска книжка, кат.Б, активен шофьор. Опит с шофирането на бус ще се счита за
предимство
• Стриктна, организирана и изпълнителна личност
• Добри комуникационни умения и ориентация към клиента
• Умения за работа в екип

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

• Трудов договор, пълни осигуровки;
• Работа в млад екип от професионалисти;
• Предизвикателна и динамична среда;
• Много добри условия на труд;
• Възможности за обучение и професионално израстване;

Информацията, предоставена от кандидатите, е защитена по смисъла на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери
Адрес:
ул. Адам Мицкевич 4
Дата:
26.Февруари.2019
Организация:
Хамилтън Дейта Сървисиз ЕООД
Повече информация за Хамилтън Дейта Сървисиз ЕООД може да получите ТУК