Обява
Easy Consult

Агент видео игри с немски език
Ref.No:
YT_YC
От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

Търсим да назначим - Агент видео игри с немски език.

Вашите задължения ще бъдат:
• да разрешавате казуси, свързани с PC/Console игри
• да отговаряте на клиентски запитвания по имейл
• да трупате знания за продуктите и процесите в компанията
• да сте отборен играч и винаги да сте готови да ударите едно рамо на другите играчи

От Вас очакваме:
• немски език на високо ниво
• английски на работно ниво
• да сте проактивен и мотивиран
• да имате интерес или желание да натрупате опит в гейминг сферата

Какво ще Ви предложим?
• мотивиращо възнаграждение
• много допълнителни социални придобивки
• модерно работно място на удобна локация

Започнете нова ИГРА с нас!
Ако обявата ни представлява интерес за Вас, то кандидатствайте, като изпратите автобиографията си.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:
Поддръжка и Сервиз
Консултантски услуги
Контакт център (call centers)
Обслужване на клиенти / каса
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15
Дата:
9.Януари.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК