Обява
Gi Group

Складов работник- София
Описание
Складов работник
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Ние дефинираме работата като възможност хората да реализират себе си и своите желания. Gi Group създава възможности за работа, които да помагат на хората да навлязат в едно бъдеще, отговарящо на техните нужди и очаквания. В него се спазват принципите на равноправието, безпристрастността, личната безопасност и достойнство.В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности.

Искате ли да станете част от компания, управляваща логистични центрове и услуги по съхранение, обработка и доставка на бързооборотни стоки в градовете София, Пловдив, Варна и Бургас? Компания предлагаща транспортни и спедиторски услуги за клиентите си в цялата страна и в чужбина и извършва митническа обработка на акцизни стоки, както и доставки от държави в и извън ЕС.

Предлагаме :

- Редовно възнаграждение и коректни трудови взаимоотношения;
- Допълнителна бонусна система за постигнати резултати;
- Ваучери за храна;
- Безплатен транспорт за първа и трета смяна;
- Отстъпки при закупуване на фирмени продукти;
- Гъвкаво работно време; 06.00 до 13.30 ч.; 12.00 до 21.00 ч.; 9.00 до 18. 00 ч.

Изисквания:

- Завършено средно образование;
- Сходен професионален опит ще се счита за предимство;
- Сръчност и добра концентрация;
- Отговорност и внимание към детайлите;
- Дисциплинираност и мотивация.

Задължения:

- Подготвя необходимата за обработка стока;
- Подрежда стока и материали в склада;
- Подготвя готовата продукция за експедиране от склада;
- Товарене на камиони и бусове.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 900 до 1000 лева на месец

Категория:
Работа в склад
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
22.Ноември.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК