Обява
Gi Group

ШОФЬОР- ДОСТАВЧИК- София
Описание

ШОФЬОР- ДОСТАВЧИК
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент е повече от 50 годининай- успешният българският доставчик на безопасна и надеждна енергия.
Във връзка с развитие на дейността, компанията търси, мотивирана и отговорна личност за позицията:

ШОФЬОР ДОСТАВЧИК

Задължения:

- Отговаря за обслужване на клиенти в изградената търговска мрежа;
- Извършва продажби съпроводени с водене на изрядна документация;
- Издава и предава фактури;
- Извършва товаро-разтоварна дейност;
- Отговаря пряко за постигане на месечните цели в поверения му район.

Изисквания:

- Активен шофьор, притежаващ чисто съдебно досие и свидетелство за управление кат. В;
- ADR свидетелство;
- Професионален опит на същата или сходна позиция в сектор на бързооборотни стоки е предимство;
- Минимум средно образование.
- Инициативност и отговорност;
- Комуникативност и умение за спазване на срокове;

Ние Ви предлагаме:

- Интересна, активна и предизвикателна работа;
- Възможности за професионално развитие в компания лидер на пазара;
- Отлично възнаграждение и мотивираща бонусна схема;
- Коректни трудови възнаграждение;
- Възможност за започване в най- кратки срокове;

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете CV (автобиография).

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Транспорт и логистика
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
22.Ноември.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК