Обява
Gi Group

Шофьори- София
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2400 служители в 22 страни на територията на Европа, Азия и Америка.

За наш клиент - доставчик на материали за външната и вътрешната реклама, търсим да назначим: Шофьори в рамките на гр. София

* Склада се намира на Ботевградско шосе, началото на кв. Враждебна.

Изисквания:

- Завършено средно образование;
- Свидетелство кат. В;
- Добра ориентация в София.
- Минимум 2 години активен шофьор;
- Предишен опит на подобна позиция

Задължения:

- Доставя поръчките към клиентите на компанията в София;
- Носи отговорност за стоката, която превозва;
- Товаро-разтоварна дейност свързана със стоката, която се превозва;

Компанията предлага:

- Коректност в трудовите отношения;
- Трудов договор и дългосрочна заетост;
- 8 часов работен ден от 09:00 до 17:30 от понеделник до петък + две съботи в месеца;
- Редовно заплащане и реални осигуровки;
- Заплата 1000 нетно.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Пълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 1000 до 1100 лева на месец

Категория:
Шофьори / Куриери
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
6.Август.2019
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК