Обява
VIVACOM

Специалист Логистика – склад – гр. София
VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

Изпълнява дейности свързани със заявяване и изписване на стоки от Централен склад
Подпомага процеса по предоставяне на логистични услуги на вътрешните и външните клиенти на фирмата
Обработва договори за лизинг на частни и бизнес клиенти
Следи изпълнението на заявки и поръчки като своевременно държи информирани заинтересованите лица, отдели и координира с тях необходимите действия и промени
Работи със SAP и други вътрешни системи
Работи с IMEI , ICC , MSISDN , EAN и Item номера
Съдейства за изпълнение на създадените в ERP системата поръчки
Подрежда и съхранява стоки и материали

Позицията изисква работа в Централен склад (кв. Илиянци, ул. Петър Панайотов) и Централно управление (бул. Цариградско шосе 115И).
ИЗИСКВАНИЯ

Висше образование по специалност Икономика или Телекомуникации
Опит в сферата на Телекомуникациите ще се счита за предимство
Познания за работа със специализиран софтуер SAP, ERP ще се счита за предимство
Добро ниво на владеене на английски език
Отлична компютърна грамотност (MS Office), много добри познания по Excel
Способност за приоритизиране на задачи и работа в динамична среда
Съобразителност, организираност и инициативност
Аналитично мислене

Ние Ви предлагаме

Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Транспорт и логистика
Адрес:
Цариградско шосе 115
Дата:
12.Юни.2019
Организация:
VIVACOM
Детайли за организацията:
Повече информация за VIVACOM може да получите ТУК