Обява
Gi Group

Складов служител- София
Описание
Складов служител
Искате ли да работите в международно утвърдена компания, с модерна производствена база? Предлагаме отлични условия на труд, двусменен режим на работа и гарантирани високи доходи.

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш Клиент - водещ производител и дистрибутор на оптични и медни кабели и пасивни компоненти за изграждане на висококачествени комуникационни мрежи търсим да назначим:

Задължения и отговорности:

- Участва активно във всички процеси по движение на материалния поток;
- Отговаря за навременното и точно обслужване на клиентите на склада;
- Отговаря за навременното и точно отразяване на складовите движения;
- Участва активно в дейностите по оптимизиране на складовото пространство;
- Взема участие в провеждането на частични и годишни инвентаризации;

Изисквания:

- Професионален опит в сферата;
- Опит в производствено предприятие е предимство;
- Умения за работа в екип;
- Умения за работа в динамична среда и спазване на крайни срокове;

Компанията предлага:

- Възможност да работите във водеща международна компания;
- Интензивно фирмено обучение;
- Месечен бонус при постигане на производствените цели;
- Атрактивен пакет от социални придобивки:
* Карта за пътуване за цялата градска мрежа на стойност 50 лева,
* Допълнително медицинско осигуряване след успешен изпитателен срок,
* 50% финансиране от компанията на карта за посещение на спортни дейности,
* Коледен бонус,
- Работа на смени с осигурен фирмен транспорт след втора смяна (23:00 ч):
* първа смяна 06.00 ч. до 14.30 ч.
* втора смяна 14.30 ч. до 23.00 ч.
- Осигуряване върху пълното възнаграждение;
- Изплащане нa месечното възнаграждение в последния ден на месеца, за който се дължи;
- Осигурено място за хранене на преференциални цени;
- Отлична локация (кв. "Хаджи Димитър");

За да кандидатствате за тази позиция, моля, изпратете актуално CV.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат третирани като поверителни.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
1200 лева на месец

Категория:
Работа в склад
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
14.Септември.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК