Обява
Менпауър България ООД

Шофьор на товарен автомобил (кат.С+Е)- София
Описание
Шофьор на товарен автомобил (кат.С+Е)
Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори - компания занимаваща се с транспорт и логистиката, се търси отговорен и мотивиран кандидат с опит за вътрешни курсове, за позицията:

Шофьор на товарен автомобил - кат.C+E

ИЗИСКВАНИЯ:
- Валидно свидетелство за управление C+E;
- Опит в управление на камион с ремарке - минимум 1 година;
- Валидно свидетелство за професионална компетентност;
- Удостоверение за психологическа годност.
- Добри умения за шофиране, комуникативност.

ОТГОВОРНОСТИ:
- Извършва товаро-разтоварни дейности, съгласно предварително изготвени заявки;
- Отговаря за навременното доставяне на поръчки към клиентите, по предварително изготвени
маршрути;
- Извършва предаване на стоките и приемане амбалажа на клиента съгласно възприетия ред, установен с вътрешни процедури на компанията;
- Отговаря за правилната експлоатация на поверената му техника, като информира прекия ръководител за нейната техническа изправност;
- Спазва правилата на Компанията за вътрешен ред и хигиена в склада, безопасност на труда
и противопожарна безопасност.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Постоянна работа и трудов договор;
- Добро възнаграждение;
- Командировъчни - фиксирани за всеки курс;
- Работа на смени;
- Ваучер за Рожден Ден и Коледа;
- Допълнителна здравна застраховка;
- Изградени стандарти и правила на работа;
- Отлично възнаграждение.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:
Транспорт и логистика
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
7.Ноември.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК