Обява
ЧЕЗ България ЕАД

Eксперт „Логистика“ (по заместване) за гр. София
Основни задължения:

•Изготвя справки, отчети и доклади свързани с процеса на управление на договорите и материалните потоци;
•Обработва документи в Информационна система SAP като следи за прилагането на необходимите документи в създадените заявки поръчки;
•Обработва заявките за преки доставки на заявители, изготвя поръчките за доставка и координира доставките до заявителя, заскладява и изписва стоката с през информационната система;
•Навременно и коректно създава поръчки за доставка, като стриктно следи за възможността за поръчване на материали съобразно спешната необходимост от материалите, като се съобразява със сроковете за доставка фигуриращи в договорите;
•Архивира и класира документооборота, свързан с процеса на обработване на заявка и изготвяне на поръчка за доставка;
•Проследява срока на доставка и приключва съответната поръчка в информационната система;
•Управлява процеса относно изчисляване на неустойки, изготвяне на уведомления за закъснение на материалите по създадените поръчки за доставка , съгласно вътрешните правила на Дружеството;
•Проследява статуса на договорите по отношение на стойност и срок на договора;
•Изисква информация от съответните звена за стартиране на заявки за нови процедури за избор на Изпълнител/Доставчик;
•Определя оптимална точка за поръчка в информационната система за всеки материал на ниво склад;
•Проследява нивото на запас материалите /минимални, максимални запаси, залежали материали/ и изготвя предложения за прехвърляне на материлите от едно складово място към друго.

Изисквания:

•Висше образование – електротехническо/икономическо, степен магистър;
•Професионален опит минимум 3 год. (на подобна позиция ще се счита за предимство);
•Познаване на нормативната уредба свързана с дейността (ще се счита за предимство);
•Отлична компютърна грамотност - MS Office (Excel, Power Point);
•Работа със специализиран софтуер SAP;
•Много добри аналитични и организационни умения;
•Умения за работа в екип.

Място на работа: гр.София

Позицията е по заместване!
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Транспорт и логистика
Адрес:
бул. Цариградско шосе №159
Дата:
5.Септември.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК