Обява
Баумакс България ЕООД

ШОФЬОР НА ЛЕКОТОВАРЕН АВТОМОБИЛ 3,5 т /по заместване/- Стара Загора
Описание
Направете кариера с HOMEMAX в гр.Стaра Загора!

В успешните фирми работят успешни служители!

За подпомагане на нашия екип в гр.Стара Загора търсим ангажиран и отговорен сътрудник за позицията:

ШОФЬОР НА ЛЕКОТОВАРЕН АВТОМОБИЛ 3,5 т /по заместване/

Ние предлагаме:
• допълнително, ваучери за храна на стойност 200 лв.
• бонуси за постигнат резултат
• бонус за препоръчан служител
• карта за отстъпка в обектите на дружеството
• възможност за участие в програма Multisport
• гъвкаво работно време и работа на смени

Основни задължения за длъжността:
• приема стока според стандартите на фирмата
• оформя съпровождащата стоките отчетна документация
• отговаря за реда и безопасността в склада
• участва в подготовката на заявките, товаренето и подреждането на стоките
• доставя стоки до клиенти по предварително подготвени заявки, график и маршрут
• отговаря за навременното извършване на доставките
• извършва товаро-разтоварна дейност
• отговаря материално за стоките, които са му поверени
• носи отговорност за повереното му транспортно средство

Подходящият кандидат :
• чисто свидетелство за правоуправление категория „В“
• работа с документи – фактури, партидни листа и др.
• енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
• учтив и отзивчив към клиентите на фирмата
• умения за работа в екип
• човек без опит или пенсионер

Ако желаете да бъдете част от един сплотен екип и да се развивате динамично, изпратете Вашата автобиография он-лайн или на място в магазин HOMEMAX гр.Стара Загора, ул. Св. Патр. Евтимий 66, бюро Информация, на вниманието на Управител.
Ние ще се свържем с одобрените по документи кандидати, за да насрочим среща.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27 април 2016.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Шофьори / Куриери
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" 83
Дата:
4.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.