Обява
Gi Group

Технически консултант
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент, една от водещите в България компании в областта на търговията с кабели и електрооборудване, търсим да наемем мотивиран и отговорн служител за позицията:

Отговорности:

• Консултира клиенти за предлаганите продукти и услуги
• Търси решение на техническия проблем на своя клиент
• Грижи се за добрата подредба на предлаганите продукти
• Отговаря за паричните постъпления и фактурирането при продажбите в търговския обект
• Поддържа необходимия външен вид на работното място и работното облекло.

Изисквания:

• Завършено ТЕХНИЧЕСКО образование
• Предишен търговски опит в търговията с ел.материали
• Отговорност, лоялност, изпълнителност и организираност
• Ориентирана към клиента позитивна, експедитивна личност
• Умения за работа с фискално устройство
• Компютърна грамотност
• Умения за работа в екип.

Компанията предлага:

• ТД, СО
• Обучение
• Нормирано работно време
• Възможности за развитие.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Консултантски услуги
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
14.Юни.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК