Обява
Gi Group

ОФИС МЕНИДЖЪР- София
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент е най-бързо разрастващата се международна компания на финансовия пазар. Изградила се с отлична концепция за финансови услуги с грижа и индивидуален подход към всеки клиент. Във връзка с разрастването на екипа, компанията търси да назначи позитивна и мотивирана личност на позицията:

ОФИС МЕНИДЖЪР

Ако вие сте:

Организиран, позитивен и енергичен човек!
Обичате ежедневно да научавате нови неща!
Мотивирана личност и искате да се развивате в утвърдена компания, която инвестира в служителите си и им дава грижа и възможност за развитие!

Основни отговорности:

- Организиране на срещи, мероприятия и събития;
- Координиране на дейности и задачи, свързани с ежедневната работа на офиса;
- Разпределяне на документация между отделите на компанията;
- Поемане на общи организационни и координационни задачи;

Нашето предложение:

- Вълнуваща позиция в областта, в компания лидер в своя сектор;
- Възможност да станете част от компания с изключителни традиции и бъдеще;
- Възможност за развитие и придобиване на безценен опит;
- Конкурентно възнаграждение и социален пакет.

Ключови изисквания:

- Отлична компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel);
- Умение за ефективно водене и справяне с бизнес кореспонденция;
- Умение за спазване на кратки срокове и приоритизиране на задачите;
- Висока мотивация и желание за работа.

*Предишен опит НЕ е задължителен.

Ако проявявате интерес, моля изпратете своя актуална автобиография и снимка.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен./
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Администрация
Административни и офис дейности
Населено място:
Гр. София
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
20.Март.2024
Организация:
Gi Group
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК