Обява
Баумакс България ЕООД

Сътрудник 3D планиране на Бани- Русе
Описание
Направете кариера с HomeMax в РУСЕ!

В успешните фирми работят успешни служители!

За да допълним екипа си от професионалисти в град Русе, търсим ангажиран и отговорен служител за позицията

Сътрудник 3D планиране на Бани

Ние предлагаме:
• допълнително, ваучери за храна на стойност 60,00 лв
• бонуси за постигнат резултат
• карта за отстъпка в обектите на дружеството
• възможност за участие в програма Multisport
• допълнителен почивен ден за стаж във фирмата
• обучения, насочени към развитие на търговските умения
• гъвкаво работно време и работа на смени

Основни задължения за длъжността:
• изготвяне на 3D проекти за бани
• консултиране на клиенти
• предлагане на цялостни решения за обзавеждане на баня
• спазване на срокове

Изисквания към кандидатите:
• опит в изработване и представяне на ЗD проекти;
• опит с графичен софтуер за изготвяне на ЗD визуализации е предимство;
• усет за намиране на естетически решения.

ПРЕДИМСТВО Е ОПИТЪТ НА ПОДОБНА ПОЗИЦИЯ.

Ако желаете да бъдете част от един сплотен екип и да се развивате динамично, изпратете Вашата автобиография он-лайн или на място в магазин HOMEMAX гр. Русе, бул. Липник № 131, бюро Информация, на вниманието на Управител.
Ние ще се свържем с одобрените по документи кандидати, за да насрочим среща.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27 април 2016.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Консултантски услуги
Инженерни дейности
Населено място:
Гр. Русе
Адрес:
гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" 83
Дата:
4.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.