Обява
Gi Group

Складов работник
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент, водеща търговска фирма с технически стоки, търсим СКЛАДОВ РАБОТНИК.

Вашите отговорности:

- Приемане, завеждане и контрол на доставените стоки;
- Подготвя поръчки на клиенти;
- Товаро – разтоварни дейности при приемане и издаване на стоката;
- Контролира доставките и отговаря за физическото преместване и подреждане на стоката
- При необходимост извършва доставки на стоки до клиенти в гр. Пловдив.

Предлагаме Ви:

- Перспективна работа в млад екип;
- Трудов договор на пълно работно време;
- Осигуровки на реалното възнаграждение;
- Осигурен безплатен обяд на работното място;
- Стартово възнаграждение –950лв. (нетно). Възможност за надграждане след навлизане в работата.

Очакваме от Вас:

- Опит на подобна позиция;
- Средно или по-високо образование;
- Способност за бързо ориентиране в техническа документация и експедитивност;
- Адаптивност и отлични комуникативни умения за работа с клиенти и колеги;
- Желание за работа и изявен интерес към техническите стоки;
- Шофьорска книжка, активен шофьор.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, не се колебайте да изпратите автобиографията си.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
950 лева на месец

Категория:
Работа в склад
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
14.Май.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК