Обява
Gi Group

Шофьор/ складов работник
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент, водеща търговска фирма с технически стоки, търсим Шофьор/ складов работник.

Отговорности:

• Доставя стоката до клиенти в гр.Варна и региона;
• Участва в асемблирането на поръчките;
• Контролира доставките по количество и вид;
• Комуникира с клиенти при доставките и поддържа добри взаимоотношения;
• Включва се в работата в склада, при необходимост;
• Товаро – разтоварни дейности при приемане и издаване на стоката;
• Приемане, завеждане и контрол на доставените стоки.

Предлагаме:

• Перспективна работа в млад екип;
• Трудов договор на пълно работно време;
• Осигуровки на реалното възнаграждение;
• Осигурен безплатен обяд на работното място;
• Стартово възнаграждение – 900лв. (нетно). Възможност за надграждане след навлизане в работата.

Очакваме:

• Опит на подобна позиция;
• Шофьорска книжка, активен шофьор;
• Средно или по-високо образование;
• Точност, прецизност и организираност;
• Чувство за отговорност;
• Адаптивност и отлични комуникативни умения за работа с клиенти и колеги;
• Желание за работа.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, не се колебайте да изпратите автобиографията си.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
900 лева на месец

Категория:
Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери
Работа в склад
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
14.Май.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК