Обява
Gi Group

ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР- Пазарджик
Джи Ай Груп (Gi Group) e водеща международна компания, предлaгаща решения за развитие на пазара на труда. Предлагаме временна и постоянна заетост, подбор на персонал и други услуги за управление на човешките ресурси.
Нашият клиент е водеща компания в производството на захарни изделия за пазари в цялата страна и чужбина. Във връзка с развитието на дейността, компанията търси да назначи мотивирана, отговорна и дългосрочно ориентирана личност за позиция:

ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР

Основни задължения:

• Организира постоянен контрол за правилната експлоатация на енергийните мрежи и енергосъоръженията и тяхната обезопасеност при работа.

• Отговаря за качеството и сроковете на извършените ремонтни работи на енергийните мрежи и енергосъоръженията и равнището на безопасност на тяхната експлоатация.

•Организира, ръководи и контролира месечни, тримесечни и годишни графици за ремонт, профилактика и текущо обслужване на енергийните мрежи и енергосъоръженията.

• Контролира и утвърждава заявките за доставка на детайли, резервни части и консумативи, осигуряващи нормалната работа на енергосистемите и електрооборудването.

•Управлява и контролира екипа от електротехници.

Изисквания:

Висше техническо образование;
Да притежава добри познания по електротехника, пневматика, хидравлика, автоматика, эелектроника;
Да познава БДС и другите нормативни актове, уреждащи експлоатацията, ремонта и доставката на енергооборудването;
Добра компютърна грамотност;
Владеене на английски или немски език;

Компанията предлага:

Стабилност и дългосрочна заетост;
Редовна смяна / 08:00-17:00 часа/;
Ваучери за храна в разме на 100 лв;
Възстановяване на пътни разходи, до размера на разходи с обществен транспорт от съответното населено място;

Ако припознаваш себе си на тази позиция, тогава бихме се радвали да получим твоята кандидатура!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен./
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Електроника и Електротехника
Производство
Населено място:
Гр. Пазарджик
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
17.Април.2024
Организация:
Gi Group
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК