Обява
Баумакс България ЕООД

Ръководител отдел Техника и Санитария /Заместник-управител на магазин ж.к. Люлин- София
Описание
НАПРАВЕТЕ КАРИЕРА С HomeMax в гр.СОФИЯ!

В УСПЕШНИТЕ ФИРМИ РАБОТЯТ УСПЕШНИ СЛУЖИТЕЛИ!

За да подпомогнем мениджърския си екип в гр.София, кв.Враждебна, търсим ангажиран и мотивиран служител за позицията:

Заместник-управител / Ръководител отдел Техника и санитария

Основни задължения:
• Управлява всички процеси във връзка с ефективната работа на отдела, за който отговаря
• Организира и управлява поверения му екип
• Управлява стокови наличности
• Работи за реализиране на фирмените цели и политика
• Участва в подбора, обучението и развитието на персонала
• Замества Управителя на магазина

Изисквания:
• Минимум 2 години опит на ръководна позиция в търговията
• Високо ниво на организаторски компетенции
• Висока степен на мотивация, ангажираност и насоченост към резултатите
• Ориентираност към клиентите
• Готовност за взимане на решения и поемане на отговорност

Ние предлагаме:
• Самостоятелно ръководене на голям екип;
• Възможност за професионално израстване;
• Атрактивно заплащане;
• Коректни трудови и работни взаимоотношения;
• Допълнително, ваучери за храна на стойност 60,00 лв;
• Карта за отстъпка в обектите на дружеството;
• Възможност за участие в програма Multisport.

Ако нашето предложение е предизвикало Вашия интерес и считате, че отговаряте на изискванията, то ние очакваме още днес кандидатурата Ви онлайн.

Ние ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Консултантски услуги
Мениджмънт, бизнес развитие
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" 83
Дата:
7.Март.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК