Обява
Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Служител складова сигурноста за Централен склад, с. Стряма
Описание
Служител складова сигурноста
за Централен склад, с. Стряма

Дайте успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриете многообразие от възможности, за да покажете най-доброто от себе си.

Вашите задачи:
Извършване на контрол на товаро-разтоварната дейност, посредством електронна система, съгласно организационните указания на фирмата
Контролиране и водене на документация за организацията и оперативните дейности относно товаренето и разтоварването на превозни средства и складирането на стоки
Контрол на движението на превозните средства товарещи и разтоварващи стока
Контрол на приемането и експедицията на стоки
Контрол на товаренето на превозните средства
Вашият профил:
Средно образование
Добри компютърни познания и умения
Валидно свидетелство за управление на МПС
Нашето предложение:
При нас Ви очакват отговорни и интересни задачи в динамичен екип, мотивираща работна среда, изградена на основата на взаимно уважение, доверие и признание. Наред с разнообразните възможности за кариера и развитие ние Ви предлагаме добро стартово възнаграждени и фиксирано увеличение на три допълнителни стъпки, месечни ваучери за храна на стойност 60 лв., осигурен безплатен транспорт до Централен склад от определени дестинации, работно облекло и защитни обувки,спортана карта, ползване на спортна площадка, допълнително здравно застраховане, собствен стол и предоставяне на купони за храна на стойност 3.60 лв на ден, поемане на разходи за документи при назначаване, въвеждащо и надграждащо обучение и др.

Ако сме предизвикали Вашия интерес, моля изпратете ни Вашата автобиография за кандидатстване.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакти:
Кауфланд България ЕООД енд КО КД
Централен склад
Индустриална зона Раковски
4142 с.Стряма

Нека започнем съвместна работа за едно успешно бъдеще.
Изисквания към кандидата
Образование: Основно

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Работа в склад
Населено място:
Гр. с. Стряма
Адрес:
1233 София, ул Скопие 1 А,
Дата:
22.Ноември.2018
Повече информация за Кауфланд България ЕООД енд Ко КД може да получите ТУК