Обява
Менпауър България ООД

Технолог за прахово боядисване на метални изделия
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър търси да назначи за свой лоялен клиент – мотивиран човек на длъжност:

Технолог за прахово боядисване на метални изделия.

Задължения и отговорности:
- Ръководене на екип;
- Следи за правилната поддръжка или замяната на химични вещества;
- Редактиране или създаване на нови инструкции, когато е необходимо;
- Оптимизация на процесите;
- Анализира разхода на суровини и материали и съответстви¬ето им с технологичната документация.
- Определя потока на боя, вискозитет и качественото покритие като извършва огледи.
- Въвежда нови технологии и следи за съществуващи
- . Контролира спазването на технологията на производство­то и работата на оборудването, инструментите, екипировката и при­способленията.
Химическа обработка
Нанасяне на поктитие – дебелина / гланцови единици / тест адхезия
Термична обрабатка – според изискавания на даденото покритие

Изисквания:

- Висше инженерно образование в сферата;
- Опит в производствена компания на подобна позиция се счита за предимство;
- Опит и познания в процесите на прахово боядисване на метални изделия се счита за предимство;
- Опит в управлението на екипи в производството на боядисването на метални изделия;
- Опит в управлението на екип в производството в металообработката се счита за предимство;
-Възможност за разчитане на технически задания и чертежи;

Фирмата предлага:

- Много добро трудово възнаграждение;
- Много добра бонусна система;
- Дългосрочни трудови отношения;
- Обучение и развитие;
- Работа с модерно оборудване;
- Безопасна работна среда според последните тенденции;
- Редовно заплащане;
- Много ниско текучество на персонал във фирмата;
- Уважение на работническия труд.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Поддръжка и Сервиз
Строителство, Архитектура
Промишлени продукти
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
16.Май.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК