Обява
Дм България ЕООД

Административен Секретар (Администрация)- София
dm drogerie markt принадлежи към най-големите вериги дрогерии в Централна и Източна Европа. Днес dm има над 3668 филиала, в 13 различни страни и над 62 000 служители.

Търсим кандидати за следната позиция:

Секретар (Администрация)*

Изисквания:
• Завършено Висше образование (с търговска насоченост е предимство);
• Практически опит на подобна или сходна позиция (предимство);
• Отлични комуникативни и организационни умения;
• Много добро владеене на немски език;
• Добро владеене на английски език (английският език е предимство);
• Отлично владеене на MS-Office продукти;
• Организираност, надеждност, спазване на срокове;
• Лична инициатива и ориентираност към клиента;
• Шофьорски умения - категория B

Основни отговорности:
• Администриране на различна документация на хартиен и електронен носител;
• Водене на активна комуникация между отделните звена на фирмата във връзка с изпълнение на възложените задачи;
• организиране на служебни срещи и пътувания;
• административно обслужване на автопарка и застраховки
• Подпомагане технически и административно на ръководството и служителите в компанията;
• Координиране на информационния поток и водене на бизнес кореспонденция
• Участие във вътрешнофирмени проекти, вкл. международни

Придържайки се към философията ни, която поставя човека в центъра на всичко, което правим dm предлага:
• Възможност да разгърнеш потенциала си;
• Сигурността и предимствата на голяма европейска компания;
• Разнообразни възможности за обучение и професионално развитие;
• Приятен работен климат и подкрепящи колеги

* Позицията е за Централен офис на дружеството

Ако сме предизвикали Вашия интерес, моля изпратете автобиография и мотивационно писмо
Контакт ще бъде установен само с одобрените кандидати!

За контакт и повече информация:
тел.: 0882 501 682
Невена Симеонова, отдел Човешки ресурси

С изпращане на кандидатурата си, Вие се съгласявате личните Ви данни да бъдат събирани и обработвани от „дм България“ ЕООД за целите на подбора и назначаването, при спазване на императивните изисквания на действащото законодателство.

Вашите лични данни ще бъдат съхранявани при нас за максимален срок от 6 месеца, след което ще бъдат унищожени, освен ако не сте дали изричното си съгласие да бъдат съхранявани и обработвани за по-дълъг срок. В рамките на този срок Вашата кандидатура може да бъде взета предвид при последващи нови свободни позиции. В случай, че не желаете да бъдете вземани предвид, моля да се свържете с нас на посочените координати.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
район Младост, Цариградско шосе 115 M, сграда Д, ет.3, офис 3.1
Дата:
8.Юни.2020
Детайли за организацията:
Повече информация за Дм България ЕООД може да получите ТУК