Обява

Шофьор, доставчик и складов сътрудник на 4ч работно време
Централен офис на утвърдена фирма за производство и търговия с вино търси да назначи "Шофьор, доставчик и складов сътрудник" на 4ч работно време за офиса си в София.

ИЗИСКВАНИЯ:
- завършено средно образование
- шофьорска книжка-кат „В“; активен шофьор
- енергичен, организиран, позитивен и отговорен към трудовите си задължения;
- стаж на подобна позиция е предимство; подходяща е и за пенсионери

ОТГОВОРНОСТИ:

- доставя стоки и документи до клиенти и партньори, по изготвени заявки от Търговския отдел;
- отговаря за доставяните стоки и тяхното отчитане по съответния ред.
- отговаря за организацията на малък търговски склад, следи за наличностите и приема стока;
- отговаря за хигиената в склада и в автомобила, с който работи
- отговаря за техническото обслужване на автомобила, с който работи и автомобилите на Управителите на фирмата;
- съдейства на Управителите и на служителите на Офиса на компанията, в изпълнение на служебните ангажименти;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Постоянна и стабилна работа на трудов договор.
- Почивни дни – всички празници и всяка събота и неделя; по изключение – зареждане на щанд при участие в презентация или изложения в събота и/или неделя.
- Отлични условия на труд

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Специални умения:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 700 до 0 лева на месец

Категория:
Хранителни продукти
Населено място:
Гр. София
Адрес:
Цар Борис III, 124, 1612 София
Дата:
13.Май.2024
Организация:
Бургозоне EOOD