Обява
Силвър Стар Моторс ЕАД

ТЪРГОВЕЦ НА ТОВАРНИ АВТОМОБИЛИ MERCEDES-BENZ И FUSO
Ref.No:
S_CV_Pv_0424
Силвър Стар Моторс ЕАД е официалният представител и вносител на автомобили с марки Mercedes-Benz, Setra и FUSO, а от 2022г. – и на INEOS Grenadier. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако притежавате проактивен подход и стремеж към постигане на целите,

ако комуникацията с хора и успешните сделки ви носят удовлетвореност,

ако продажбите са „в кръвта“ Ви и умеете да бъдете убедителни,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар Моторс ЕАД, локация Пловдив като:

Основни задължения на позицията:
• Управление на продажбения процес за товарни автомобили, вкл. тяхното конфигуриране, договаряне, проследяване сроковете за доставка и др.
• Проактивно търсене на клиенти (вкл. B2B, B2P), канали за продажба и анализ на пазара на товарни автомобили
• Администриране на документацията за покупко-продажба (оферти, договори, споразумения)
• Осъществяване на комуникация и договаряне на условия с надстройчици, вкл. на английски език
• Ежедневна работа със специализиран софтуер, в т.ч. CRM системи и електронно разписване
• Проследяване на плащанията и удовлетвореността на клиента

Изисквания към търсения кандидат:
• Минимум 2 години опит в директните продажби на техника/автомобили/машини
• Владеене на английски език
• Диплома за завършено висше образование
• Активен шофьор, кат. В с възможност за регулярни дневни пътувания в Централна и Югоизточна България
• Компютърна грамотност (вкл. опит в работа със CRM системи)

Предимствата за Вас:
• Ще имате свободата да увеличавате значително размера на възнаграждението си, съгласно политиката на компанията
• Ще надградите професионалните си умения и ще получите възможност да продължите кариерното си развитие
• Ще работите на трудов договор при 5-дневна работна седмица, с 22 дни платен годишен отпуск и допълнителни социални придобивки
• Ще се включите в регулярни обучения за търговски умения и процеси, според стандартите на Силвър Стар и производителя на Mercedes-Benz и FUSO
• Ще бъдете част от разнообразни маркетингови активности, презентиращи брандовете в различни локации на страната.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstarmotors.eu, като посочите референтния номер на позицията (S_CV_Pv_0424), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се обработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Моторс“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. Пловдив
гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52
Дата:
25.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Силвър Стар Моторс ЕАД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.