Обява

Служител подготовка на поръчки
Ние сме бързо развиваща се компания за електронна търговия с хранителни стоки. Нашата мисия е да предоставим на нашите клиенти възможно най-доброто пазаруване, като предлагаме висококачествени продукти и отлично обслужване на клиентите. Както се казва, големите амбиции изискват големи таланти, на които нашата компания разчита. В Kolichka.bg винаги се стремим към амбициозни, умели и отговорни колеги, които ще ни помогнат да превърнем Kolichka.bg в компания с европейски измерения. Във връзка с разширението ни в София търсим да назначим:

Основни задължения:
Маркиране на събраните артикули от всяка поръчка и окомплектоването им;
Правилно подреждане и сортиране на хранителни и нехранителни продукти и поставянето им в торбички;
Сигнализиране за проблеми, създаващи трудности за правилното и бързо изпълнение на задълженията;
Да оглежда качеството на продуктите при окомплектоване и да уведомява при нарушена цялост на продукта;
Спазване на изискванията на внедрената система за здраве и безопасност при работа, както и безопасност при работа с хранителни продукти.

Изисквания:
Умение за справяне със задачи, изискващи бързина, сръчност, внимание към детайла и стриктност при изпълнение;
Дисциплина, лоялност и желание за постигане на високи резултати;
Отговорност, организираност и умения за работа в екип;
Завършено средно образование.

Ние предлагаме:
Залпащане: 2250лв бруто.
Работа на смени 2 работни дни/2 почивни дни с работно време от 06:00 до 18:00 часа
Въвеждащо практическо обучение;
Да бъдеш част от бързо развиваща се мултинационална организация и силно мотивиращ и ориентиран към успеха екип;
Конкурентно основно възнаграждение и отлични условия на труд;
Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения;
Възможност за развитие;
Разширен пакет допълнително здравно осигуряване;
Ваучери за храна;
Отстъпка за служители в Kolichka.bg.

Ако проявявате интерес към позицията, ще се радваме да получим вашето CV.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички кандидатури ще бъдат третирани при строга конфиденциалност.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Служители

Трудово възнаграждение:
От 2100 до 2250 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Електронна търговия
Нехранителни продукти
Хранителни продукти
Населено място:
Гр. София
Адрес:
булевард Европа 182
Дата:
10.Април.2024
Организация:
Kolichka.bg Online Supermarket
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Kolichka.bg Online Supermarket може да получите ТУК