Обява
Adecco Bulgaria Ltd

Търговски консултант на висок клас едра бяла техника
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

Към настоящия момент, Адеко търси да назначи за партньор – един от най-големите производители на електроника в света, служител за позицията:

Търговски консултант на едра бяла техника

Изискванията към кандидата:

• Отлични комуникационни и търговски умения;
• Умения за работа в екип и мотивация за развитие;
• Отговорност към поставените задачи;
• Добро ниво на владеене на английски език;
• Предишен опит на сходна позиция се счита за предимство.

Вашите задължения включват:

• Проактивно и компетентно представяне на асортимента на марката, с цел увеличаване на продажбите;
• Отчитане на извършената дейност чрез дневни и седмични репорти;
• Мърчандайзинг на обособените зони, в поверения търговски обект;

Ние предлагаме:

• Месечно възнаграждение – 1600 – 2080лв. нето (основна заплата и бонуси);
• Трудов договор – 40 часова - 5 дневна работна седмица;
• Работно време от сряда - неделя, от 11.00ч. - 19.30ч.;
• Служебен телефон;
• Възможност за изграждане на опит в голяма международна компания – световен лидер за черна и бяла техника;
• Работа в динамична и предизвикателна среда, като част от млад и мотивиран екип;
• Периодични екипни срещи за фирмени обучения за надграждане на знания, презентационни и търговски умения, личностно развитие и изграждане на екипа.

Позицията предизвика Вашия интерес? Не се колебайте да кандидатствате още сега!

Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 1600 до 2080 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. София
Адрес:
София, Младост 4, Бизнес парк, сграда 11 А, ет.2
Дата:
17.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК