Обява
Баумакс България ЕООД

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ, ж.к.Враждебна
Описание
НАПРАВЕТЕ КАРИЕРА С HOMEMAX В СОФИЯ, Ж.К.ВРАЖДЕБНА!

В успешните фирми работят успешни служители!

За подпомагане на нашия екип в гр.София, ж.к.Враждебна, търсим ангажирани и отговорни сътрудници за позицията:

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ за отдели Градина, Строителство,Интериор, Техника и Санитария

Ние предлагаме:
• стартово възнаграждение от 1300 лв. до 1700 лв. Бруто
• допълнително- ваучери за храна на стойност 200 лв.
• допълнително- бонуси за постигнат личен резултат от 100 лв. до 700 лв. Бруто
• карта за отстъпка в обектите на дружеството
• възможност за участие в програма Multisport
• допълнителен почивен ден за стаж във фирмата
• вътрешно-фирмени обучения, насочени към професионално развитие
• работа на смени по график

Основни задължения за длъжността:
• зарежда и ценообозначава артикули
• обслужва клиенти
• поддържа отдела подреден и в добър вид

Подходящият кандидат:
• има активен подход към клиентите
• внимателен и се отнася с грижа към хора, продуктите и артикулите, с които работи
• екипен играч и е готов да подпомага колегите си
• има готовност и желание да получава нови знания

НЕ СЕ ИЗИСКВА ПРЕДИШЕН ОПИТ.

Ако желаете да бъдете част от един сплотен екип и да се развивате динамично, изпратете Вашата автобиография он-лайн или на място в магазин HOMEMAX гр. София, бул. "Владимир Вазов" №83, бюро Информация, на вниманието на Управител.
Ние ще се свържем с одобрените по документи кандидати, за да насрочим среща.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27 април 2016.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" 83
Дата:
7.Март.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.