Обява

СКЛАДОВ ОПЕРАТОР
Ref.No:
0001000
Описание
СКЛАДОВ ОПЕРАТОР-РАБОТНИК

Задължения:

- Приемане на заявки и поръчки клиенти
- Приготвяне на поръчки по стокови разписки
- Палетизиране/Разпалетизиране на материали
- Лепене на етикети по кашони / блистери
- Изпращане на приготвени пратки към куриерски служби
- Товаро (разтоварни) дейности при доставки
- Почистване склад

Складов оператор изисквания:

- Компютърна грамотност MS office
- Работа със скадова програма
- Tрудов стаж в тази област (предимство)
- Шофьорска книжка

Забележка:
- тримесечен изпитателен срок !
- материална отговорност за складови наличности

телефон за контакт и записване на час за среща: 02 962 8744
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Служители

Трудово възнаграждение:
От 1200 до 1400 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Дистрибутор/Търговски представител
Населено място:
Гр. Варна, Гр. София
Адрес:
София: ул. Голяма Могила 115, Варна: ул. „Перла” №26
Дата:
10.Януари.2023
Организация:
ПИПБРАДЪРС ООД