Обява

Външен търговец

Конкорд Сейл е международна компания с дейност в повече от 7 европейски
държави, има повече от 11 подразделения, а мащабът на компанията и
системата за подкрепа на служителите предлагат възможности за кариера в
различни области.
Основната цел и мисия на нашата компания е да подобри качеството на живота
на всеки. Предлаганите от нас продукти са първокласно масажно оборудване за
домашна употреба, без което е невъзможно да представим живота в
съвременния свят.

Изисквания:
Готовност за работа в екип;
Лесна комуникация с хора;
Опит в сферата на търговия;
Готовност за чести командировки;
Шофьорска книжка;
Отговорности:
• Предоставяне на информация за продуктите и услугите на компанията на
нашите клиенти (продажби по телефона не се извършват);
• Консултиране на клиенти ;
• Съдействие при решаване на различни въпроси;
• Регистриране на информация в базата данни;
Условия за работа:
• Заплата 1200 - 1500 лв (+ бонуси и възнаграждения );
• Офис в центъра на град София;
• Специално проектирано интерактивно обучение, включващо теория и практика
с едни от най-добрите специалисти в тази сфера за сметка на фирмата;
• Възможности за професионално развитие
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
Дондуков, 19
Дата:
17.Ноември.2022
Организация:
Concord Sale
Детайли за организацията:
Повече информация за Concord Sale може да получите ТУК