Обява
Менпауър България ООД

Презентатор онлайн игри – 4/8 часа – БЕЗ ОПИТ- София
Менпауър България е световен лидер в управлението на човешките ресурси, можете да стъпите на пътя към успешната кариера, която търсите. Ние създаваме и предоставяме услуги, които помагат на нашите клиенти да се справят с постоянно променящите се изисквания на пазара на труда.

Ако сте на път да започнете своята професионална пътека или искате да работите в екип от ентусиазирани професионалисти, ние имаме идеалното предложение за вас!

Презентатор онлайн игри – 4/8 часа – БЕЗ ОПИТ

Нашето предложение:
Отличен финансов старт - 2300лв бруто;
Бонусна схема до 400лв;
Допълнителна здравна осигуровка с дентално покритие;
Карта за градски транспорт;
Карта MultiSport която е покрита изцяло от компанията;
Получавате гъвкавост – смени на 4/8-часа - (24/7);
Допълнителна опция на работа само 2 или 3 дни седмично;
Безплатен професионален курс и надграждане на знания от сертифициран преподавател по английски език;
Комуникативна локация - връзка с метро.

Вашите задължения:

Представяне на всички онлайн игри в съответствие с изискванията и нормативните правила;
Изява с увереност и професионализъм по време на презентирането.

Вашите качества:

Отлични комуникативни умения и позитивно, приятелско поведение;
Ангажиран подход към хората;
Добро владеене на английски/турски език;
Бърза адаптивност към технически процеси;
Желание за растеж и придобиване на нови умения.

Ако вашият отговор е "ДА", очакваме с нетърпение вашето CV. Не изпускайте тази вълнуваща възможност!

Ние ще се свържем само с кандидатите, които са предварително одобрени по документи.

Менпауър България разполага с лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на човешките ресурси.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Трудово възнаграждение:
От 2300 до 2900 лева на месец

Категория:
Изкуство/Развлечение/Промоции
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
27.Март.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК