Обява
Менпауър България ООД

ЗАВАРЧИЦИ- София
Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш доверен партньор, търсим да назначим отговорни и мотивирани кандидати, които са готови да развиват потенциала си на позиция:

ЗАВАРЧИЦИ

Компанията предлага:

Дългосрочна и сигурна работа на постоянен трудов договор с реални осигуровки към немска компания;
170 часа работни в месеца;
1500 Евро – Бонус „Добре дошли“;
Осигурена квартира за първите 6 месеца и поети разходи за нея от компанията;
Осигурен транспорт до Германия и Бонус 3000 Евро за релокация;
Здравна застраховка;
Работно време 07:00 – 16:00, от понеделник до петък (възможност за допълнителни часове в събота);
След 5 години стаж подлежите на пенсиониране, спрямо КТ в Германия;
30 дни годишен отпуск;
Вашите отговорности:

Извършване на заваряване F1 и F5 за тръби с размер DN25 – DN800;
Използване на следните методи за заваряване:
-с инертен газ на метал или активен газ на метала (MIG/MAG);
-с инертен газ с волфрам (TIG) или с електрод (ръчна метална дъга)
Проверяване на всички параметри, гарантиращи сигурността при работа;
Запознаване подробно с детайла и правилата за неговото заваряване;
Регулиране, настройване и наблюдаване на машината или заваръчното съоръжение;
Избиране на подходящи заваръчни добавки;
Извършване на почистване на шева;
Извършване на оглед на заварения детайл.
Изисквания:

Средно образование;
Завършен курс и валиден документ за заварчик;
Задължителен опит в заваряването;
Английски език на работно ниво;
Ако припознавате себе си в нашето предложение, изпратете своята автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
24.Април.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.