Обява
Менпауър България ООД

Сътрудник Търговски отдел - Варна
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Ако сте енергични, обичате динамиката и предизвикателствата и търсите професионална реализация във водеща на пазара компания, то не бива да пропускате тази възможност.

Предлагаме Ви да станете част от екипа на наш клиент на позицията:

Сътрудник Търговски отдел

Ролята на позицията е:

Обслужване и косултиране на настоящи и бъдещи клиенти на компанията и поддържане на ефективни взаимоотношения с тях.

Задачите Ви ще бъдат:

• Прием и обработка на заявки, запитвания от клиенти по телефон и мейл
• Поддържане и актуализиране на ценови листи на компанията
Проследяване на ежедневните продажби за правилното им администриране
• Координиране изпълнението на поръчките в тясно сътрудничество с другите отдели на компанията, от приемането им до доставката до крайния клиент
• Комуникация с клиенти по всички въпроси, касаещи поръчките и доставките, както и с цел предоставяне на актуална информация за предлаганите от компанията продукти
• Управление на продажбите - проследяване на експедиции, дължими вземания и получени плащания
Ние ще търсим във Вас:

• Висше образование
• Доказан опит при работа с клиенти
• Умения за ефективна комуникация и разбиране нуждите на клиентите
• Търговски усет и желание за дългосрочно развитие
• Проактивнoст и умения за работа в екип и сътрудничество
• Умения за спазване на срокове
• Мотивираност, енергичност и инициативност
• Владеене на английски език - задължително
• Много добра компютърна грамотност - владеене на MS Excel (статистически функции, обобщени отчети и др.)
• Работа с ERP система – предимство
Получавате:

• Добро възнаграждение
• Социални осигуровки
• Страхотна възможност да обогатите опита си и да развиете професионалните си умения в международна компания
• Дългосрочна ангажираност
• Работа в подкрепяща среда с колеги професионалисти
• Въвеждащо обучение и експертна подкрепа
Ако припознахте себе си в горните редове и виждате бъдещото си професионално развитие на тази позиция, изпратете ни своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
29.Юни.2021
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК