Обява

Логистик
Описание
. ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

1. Планира и организира оптимално доставките на продуктите с които търгува фирмата - в случая мебели.
2. Координира товаренето и превоза на стоките, оптимизира процеса на доставките, като ги групира прецизно в няколко транспортни линии.
3. Координира и контролира работата на превозвачите.
4. Разрешава казуси, възникнали в процеса на транспортиране на стоките.
5. Обобщава логистичната информация и подготвя справки за ръководството.
6. Предоставя информация и оказва съдействие на клиентите при възникване на проблеми.
7. Проявява съобразителност и находчивост при организацията на транспорта.

Как да кандидатствате:

Изпратете актуална автобиография(CV) през rabota.bg или на e-mail nikolovs.box@gmail.com

или се обадете на 0887 05 15 17.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Специални умения:
Успешният кандидат трябва да притежава познания по английски език на ниво B1. Много добра компютърна грамотност. Много добри умения за работа в екип.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал, Служители

Категория:
Нехранителни продукти
Населено място:
Гр. София, Гр. Пловдив
Дата:
22.Юли.2020
Организация:
Маркет 1001
Детайли за организацията:
Повече информация за Маркет 1001 може да получите ТУК