Обява
Менпауър България ООД

Продавач - Консултант в заведение за био хранене- София
Описание
Продавач – консултант в заведение за хранене

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в 82 държави.

За наш партньор - заведение за био хранене, търсим да назначим:

Продавач - консултант :

Ако:
- си свеж и позитивен;
- обичаш да работиш с хора;
- си отборен играч;
- си човек, който обича здравословната храна.

Отговорности през деня:
- комуникация с клиенти ;
- работа на каса;
- работа на кулинарна витрина;
- почистване на работното място.

Ще получиш:
- атрактивно заплащане;
- здравно осигуряване;
- позитивна среда за работа;
- безплатна дневна консумация;
- почивни уикенди.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
25.Юни.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК