Обява

Продавач - консултант
Описание
ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ НА ЩАНД

Обявяваме вакантна позиция ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ НА ЩАНД
Магазините ни са с нова, модерна визия, отговаряща на всички съвременни стандартни. За да постигнем своите цели и да предложим качествено обслужване на нашите клиенти, ние се отнасяме с особено внимание към фирмения персонал.Надираме служители за летен сезон 2019 в к.к Златни пясъци
Задължения и отговорности:
- обслужване и консултиране на клиенти
- познаване на асортимента, поддържане на стокови наличности и аранжиране на стоките на
щанда и витрините
- следене за добър търговски вид на стоките, наличие на етикети и означения
- непрекъснат контрол върху качеството на стоката
- поддържане на ред и хигиена на работното място, според фирмените правила и изисквания
- информира своевременно прекият си ръководител за нередности и възникнали проблеми

Изисквания към кандидатите:

- Много добри комуникативни умения, приветливо и лъчезарно излъчване
- Опит в търговията
- Прецизност, дисциплинираност, любезност, организираност, отговорност
- Умения за работа в екип
- Коректност и лоялност

Ние предлагаме:
- постоянен трудов договор
- мотивиращо възнаграждение и бонусна система
- сменен режим на работа
- осигурена квартира

Моля изпращайте Вашите автобиографии с актуална снимка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Служители

Трудово възнаграждение:
От 900 до 1100 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
к.к Златни пясъци
Дата:
26.Май.2019
Организация:
НЮ ФУУД РИТЕЙЛ ООД
Повече информация за НЮ ФУУД РИТЕЙЛ ООД може да получите ТУК