Обява
Gi Group

Payroll & Administration Expert- София
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За целите на нашата компания търсим да назначим: отговорен специалист на позиция

Payroll & Administration Expert.

Ключови отговорности:

• Изготвяне на трудови договори, заповеди за прекратяване, допълнителни споразумения и други документи, съобразно действащото българско трудово законодателство на служителите по проекти на компанията;
• Изготвяне и подаване на необходимите декларации, уведомления, справки и отчети към съответните държавни институции /НАП, НОИ, НСИ и др./;
• Цялостно администриране на възнагражденията на персонала изготвяне ведомостите за заплати;
• Работа с Кодекс на труда, Кодекс за социално осигуряване, ЗДДФЛ и всички останали документи от нормативната уредба в тази област;
• Осъществяване на комуникация с различни банкови и държавни институции по трудови правоотношения и свързаните с тях осигуровки и данъци;
• Изготвяне на справки за нуждите на служителите по проекти на компанията;
• Следи за промени в действащата трудово-правна нормативна уредба и прилага тяхното изпълнение;
• При нужда, взима участие в създаване на вътрешни процедури и правила за нуждите на компанията;
• Тясно сътрудничество с отдел "Счетоводство" и вътрешни екипи по наемане на персонал.

Нашите изисквания:

• Професионален опит като специалист ТРЗ минимум 3 години;
• Магистърска степен по финанси, счетоводство или икономика;
• Умения за работа със специализиран софтуер и системи за заплати; опит със Аладин (Aladin) е предимство;
• Задължително добро владеене на английски език- B2;
• Компютърни умения: MS Office пакет (задължително отлично ниво на владеене на Еxcel);
• Много добри познания в трудовото и осигурително законодателство;
• Опис с трудови и правни казуси;
• Познаване на Закона за здравословни и безопасни условия на труд;
• Опит с обработка на служители временна заетост;
• Отлично познаване на кодекса на труда;
• Експертиза в сумирано изчисляване на работното време;
• Опит в производствена компания, компания с големи обеми и персонал или компания по управление на човешките ресурси, ще се счита за сериозно предимство;
• Отлични организационни и комуникативни умения, проактивност и ориентация към намиране на решения;
• Силно желание за работа и развитие с автоматизирани процеси;
• Умения за приоритизиране на задачите и управление на времето за спазване на срокове;
• Силно мотивирана, динамична личност с високи нива на енергия.

Ние предлагаме:

• Възможност за дългосрочна и професионална реализация с кариерно развитие във една от водещите международна компания за подбор на персонал;
• Отлични условия на труд с въвеждащо обучение;
• Отлично възнаграждение и добър социален пакет;
• Гъвкаво работно време с политика за home office;
• Офис в нова модерна сграда, близо до метростанция.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г
Изисквания към кандидата
Образование: Магистър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Счетоводство и Одит
Човешки ресурси
Финанси
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
30.Август.2023
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК