Обява
Ван Холдинг ЕООД

Месар- София
Търговска верига „Фантастико“ е семейна българска компания, основана през 1991г. с откриването на първия си супермаркет в гр.София.
Днес компанията управлява 42 обекта, като броят им ежегодно расте, както броят на служителите и професионалните възможности, които предлагаме.
ТВ Фантастико търси отговорни и позитивни попълнения за позицията Транжор

КОМПАНИЯТА
ПРЕДЛАГА:

• Професионално обучение;
• Дългосрочна заетост;
• Конкурентно заплащане;
• Възможности за професионално израстване.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Познава асортимента на сектор месо;
• Транжира и подготвя месото във вид, готов за директна продажба;
• Отговаря за изложеното на витрината месо да е винаги в добър търговски вид и да е добре подредено;
• Познава правилата за културно обслужване на клиентите;
• Излага, съхранява и продава прясното месо и месни продукти в магазина;
• Позвава и спазва санитарно-хигиенните изисквания и изискванията и предписанията на ДВСК и РИОКОЗ за съхранение, излагане и продажба на месото;
• Грижи се за изправността на инструментите, с които работи;
• Поддържа добра лична хигиена и чистота в транжорната и в охлаждащата камера за месото;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

• Опит в работа с месо и месни продукти;
• Средно образование;
• Умение за работа в екип;
• Любезно отношение към клиентите;
• Способност за работа по стриктни правила и инструкции.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас изпратете своята автобиография.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.
ВРЕМЕ Е ДА ДОБАВИМ НОВИТЕ 100!
ЕЛА И ТИ В СЕМЕЙСТВОТО!
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 1290 до 1790 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
София, ул“.Момина Сълза“ 14 А
Дата:
11.Януари.2021
Детайли за организацията:
Повече информация за Ван Холдинг ЕООД може да получите ТУК