Обява
Ван Холдинг ЕООД

Мърчандайзер кулинарен щанд- София
Вашите отговорности и задължения като мърчандайзер кулинарен щанд са:

* приготвяте ястията, които предлагаме в сектор „Прясно приготвена храна и кулинария“

* участвате в подаването на заявките към фирмите – доставчици, в приемането на доставената стока,която се продава на кулинарния щанд, като организирате и следите за правилното й приемане, обработка и съхранение

* подреждате и зареждате витрината с готовите храни

* организирате и разпределяте работата на подчинените ви работещи на щанда

* обучавате новопостъпилите служители на сектора за работа с техниката на щанда и за начина на изпичане на продукцията

* грижите се за комфорта на нашите клиенти и това, те да бъдат добре обслужени, като сте вежливи и усмихнати с тях

Нашите изисквания към кандидатите

* стаж в областта на търговията с хранителни стоки

* умения за работа с клиенти, бързина и сръчност

* опит в ръководенето на хора се счита за предимство

Ние Ви предлагаме:

* Работа в сигурна и бързо-развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар

* Въвеждащо обучение

* Възможност за кариерно развитие

* Работа в сплотен, динамичен и отговорен екип

* Трудово възнаграждение + бонус за постигната цел на стокооборота + 60лв ваучери за храна /месечно + карта за отстъпка при пазаруване

* График на смени

Необходими документи за кандидатстване: автобиография с посочена позиция, за която се кандидатства. Документи се приемат в Централния офис на фирмата в кв."Симеоново", ул."Момина сълза" №14а, комплекс "SkyWay" или на jobs@ff-bg.net.

Телефон за повече информация: 029692550
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
София, ул“.Момина Сълза“ 14 А
Дата:
3.Април.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за Ван Холдинг ЕООД може да получите ТУК