Обява
Gi Group

Kонсултант продажби- Бургас
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент e водеща компания, лидер в производството, националната и международната търговия на риба и морски продукти. Във връзка с развитие на дейността, компанията търси, мотивирана и отговорна личност за позиция: Kонсултант продажби

Ако Вие притежавате:
• Завършено висше/ средно образование;
• Предишен опит на подобна позиция (опитът в сферата на бързооборотните стоки ще се счита за сериозно предимство);
• Отлична комуникационна култура и опит в работата с клиенти;
• Енергия, динамика и добри организационни умения;
• Мотивация за постигане на резултати и желание за развитие.

Вашите задължения ще включват:
• Да осигурите качествено обслужване на клиенти чрез предоставяне на информация, приемане на заявки и директни продажби в специализиран обект;
• Стремеж към изграждане на дългосрочни партньорски взаимоотношения с поверените клиенти;
• Активно предлагане и презентиране на продуктите и търговските условия, с оглед изпълнение на поставените от компанията цели;
• Съдействие при възникнали проблеми или оплаквания, боравене с парични суми и различни разплащателни средства, каса, терминал, фактури;
• Работа в пряка връзка и подпомагане работата на всички отдели и канали на продажби (Логистика, Маркетинг и Финанси) чрез подаване на данни, информация за заявки, клиентски поръчки, складови наличности и документация.
Компанията предлага:
• Много добри условия на работа, РВ 8.00-17.00;
• Постоянна и сигурна заетост;
• Ясни трудово правни отношения, съгласно действащото законодателство;
• Подсигурен обяд на работното място;
• Обучение и възможност за дългосрочно професионално развитие.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Консултантски услуги
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. Бургас
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
6.Август.2019
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК