Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Търговски представител- Разград
Описание

Търговски представител
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш партньор в момента е една от най-успешно развиваващите се и водеща българска селскостопанска компания.

Във връзка с разширяването на екипа, в момента търсим да назначим мотивиран специалист, който да заеме позицията:

Позицията е част от Търговския екип на компанията. Специалистът, заемащ позицията, ще има за цел да извършва продажби на земеделска техника, оборудване и услуги, както и разширяването на клиентската мрежа на компанията.

Основни задължения:
Извършва продажби на земеделска техника, оборудване и услуги (трактори, прикачен инвентар, напоителни системи, сервизни услуги);
Организира и провежда регулярно индивидуално посещение на място при потенциални клиенти;
Осъществява целия процес, свързан с продажбата на напоителни системи, както и оформя придружаващите го документи;
Следи за постоянни подобрения и дава предложения за поръчка на актуални продукти и техника;
Участва при извършване на сезонни акции и изложения;
Компанията предлага:
Възможност да се присъедините към една от най-динамичните индустрии и да работите с утвърдени марки на европейския пазар за търговия в земеделския бранш;
Възможности за обучение, съобразно професионалните нужди;
Възможности за обучение в зависимост от изискванията на длъжността;
Много добро стартово възнаграждение;
Утвърдена бонус система на база постигнати резултати;
Стандартно работно време;
Изисквания към кандидатите:
Средно образование – с предимство са завършилите Професионална гимназия (техникум) със специалности: „Земеделска техника и технологии” и други, в сферата на земеделието;
Английски език (предимство) ;
Опит в търговията;
Организираност и приоритизиране;
Компютърна грамотност: Word, Excel, Internet.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Населено място:
Гр. Разград
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
1.Февруари.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК