Обява

Складов работник
Ref.No:
1
Фирма МАГНАТИ БЪЛГАРИЯ ЕООД се занимава с търговия на едро на домашни потреби, почистващи препарати,освежители,парфюмерия и козметика. Предлага продукти на световно известни марки .Поради разширяване на дейността си търси да назначи:
ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
* Приема стока в склад от доставчици
* Товарене - разтоварване, вътрешно складово движение според процедурите
* Стриктно следене на фирмената документация по внасяне и изнасяне на стока в и от склада
* Участва в регулярни,частични и пълни инвентаризации на складовата наличност
* Работа с широка продуктова гама
* Комплектова поръчки и подготвя за експедиция
* Поддържа чистотата в склада
* Следи за добрия вид и годност на стоката
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
* Добра работна среда в утвърдена търговска фирма
* Изряден трудов договор
* Постоянна работа и пълен работен ден
* Работно време: Понеделник – Петък
* Почивни дни: събота и неделя
* Адрес на месторабота: град Димитровград ( пътя за старите гробища,собствена складова база )
Първоначалният подбор ще се извърши по документи, контакт ще бъде установен само с одобрените кандидати. Притежанието на шофьорска книжка е предимство!
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 600 до 700 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. Димитровград
Адрес:
ул.Захари Зограф 19
Дата:
23.Ноември.2018
Организация:
Магнати България ЕООД
Повече информация за Магнати България ЕООД може да получите ТУК