Обява

ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ
Ref.No:
09.2018
Описание

ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ ЗА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ / МЕТАНСТАНЦИЯ

ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

1. Посреща и обслужва клиенти, като ги консултира за качеството на стоките.
2. Приема парични суми, връща ресто и издава касови бележки и фактури.
3. Отговаря за опазване на поверените стоки от повреди.
4. Поддържа търговския вид на работното си място.
5. Носи отговорност за констатирани липси на стоки.
6. Обслужва с техническите средства за зареждане с гориво.
7. Осъществява контакти с ръководители и специалисти от Кооперация
"Кванта - Пловдив" и организации по линия на доставката на стоки.
8. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:

Специални умения:
НЕОБХОДИМА КОМПЕТЕНТНОСТ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА: 1. Познания по нормативните изисквания за безопасност на труда и противопожарна безопасност. 2. Да се познават нормативните актове и вътрешните инструкции, свързани с правилата на търговско обслужване. 3. Добро познаване на компютърните и други автоматизирани системи за извършване на продажби и установяване състоянието на наличните стоки. Изпратете автобиография чрез бутона “Кандидатствай по тази обява”. Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. За информация тел. 032622240. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Служители

Трудово възнаграждение:
900 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
ул. "Васил Левски" № 170, Бензиностанция
Дата:
26.Септември.2018
Организация:
Кооперация Кванта - Пловдив
Повече информация за Кооперация Кванта - Пловдив може да получите ТУК