Обява
Gi Group

ПРОДАВАЧ В МАГАЗИН ЗА МЕСО- София
Описание
ПРОДАВАЧ В МАГАЗИН ЗА МЕСО
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент – фирма специализирана в производството на месни изделия, търсим общителна и мотивирана личност за позицията:

Продавач-консултант

Отговорности:

- Работа на каса и обслужване на клиенти на магазина;
- Зареждане на скара и топла точка;
- Поддържане на търговския вид и хигиената на работното място.

Изисквания:

- Опит на сходна позиция;
- Завършено средно образование;
- Работа с Word и Excel;
- Добра комоникативност и умения за работа в екип;

Предлагаме:

- Бонусна схема;
- Възможност за израстване в компанията;
- 1 месец обучение;
- Работно време 08:00 до 17:00 и 10:00 до 19:00 ч./ 8 часов работен ден
- Трудов договор и реални осигуровки;
- Локация в близост до метро.

Ако имате интерес към предложението ни, моля, изпратете актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
1200 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
14.Септември.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК