Обява
Gi Group

Асистент архивиране на документи- София
Описание
Асистент архивиране на документи
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2400 служители в 22 страни на територията на Европа, Азия и Америка.

За наш клиент лидер в областта на биологичните медицински продукти и таргетната медицина
търсим: Асистент архивиране на документи във Финансов и Търговски отдел.

* Ангажимента е от 3-5 дни месечно, всеки месец в делнични дни на пълен работен ден.
* Позицията е подходяща за студенти и кандидати разполагащи със свободно време.

Отговорности:

Архивиране на документи и на двата отдела;
Подреждане на отчети по азбучен ред;
Сканиране и копиране на документация.

Изисквания:

Задължително владеене на английски език- отлично ниво;
Добро владеене на Word и Excel;
Завършено средно образование;
Отговорност, стрикност и прилежност.

Компанията предлага:

Отлични условия на работа в офис и екип от млади хора;
Възможност за участие в бъдещи проекти;
Работно време от 08:30-17:30 ч.
Локация на бул. Ситняково.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете CV (автобиография).

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Администрация
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
20.Март.2019
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК