Обява
Менпауър България ООД

Митнически агент- Варна
Описание
Митнически агент
Менпауър България Ви предоставя интересната възможност да се присъедините към екипа на своя клиент – утвърдена компания на спедиторският пазар, на позиция

Основни отговорности:

- Извършване на митническо представителство и организиране на поставянето на стоки под митнически режим;
- Коректно изготвяне на всички необходими документи за даване на митническо направление или поставяне под митнически контрол на стоките;
- Работа с информационните технологии в митническото представителство: система за контрол на вноса, износа, транзита, ИНТРАСТАТ , Taрик и др.
- Извършване на консултации на клиента за митническите формалности и оформянето на стоката;
- Периодично отчитане на извърваната дейност. Изготвяне на ежемесечни справки относно извършените митнически представителства и митнически складирания;
- Работа с издаваните от спедитора транспортни и спедиторски документи, с условията на доставка INCOTERMS и с документите, необходими за износа, вноса и транспорта на стоките.

Изисквания за позицията:

- Мин. 2 години опит на същата или близка позиция;
- Много добри познания за митническия кодекс на ЕС и националното митническо и данъчно законодателство.
- Отлични организационни и комуникативни умения;
- Адаптивност и гъвкавост; Умения за взимане на решения и работа в динамична среда;
- Шофьорска книжка, кат.Б, активен шофьор;
- Работно ниво на английски език;

Ако това предложение е интересно за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Очакваме Ви!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № № 2033 / 20.04.2016г.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
12.Юли.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК