Обява
Менпауър България ООД

Супервайзор Снабдяване
Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.
За наш партньор - компания, която предлага комплексни логистични решения, търсим подходящ кандидат за позицията:

Отговорностите са следните:
Контрол и управление на складовите наличности;
Контрол на навременното обработване на документите по заприхождаване на стоката в системата;
Да контролира и потвърждава коректността на въведената база данни на артикули и доставчици в ILOS и SAP;
Да контролира протичането на промоционалните дейности на клиентите и подава информация към клиента при поискване;
Организира първоначалното обучение на служителите в отдел Снабдяване. Изготвя план за обучението им, координира и контролира изпълнението му;
Дефинира цели и задачи - на отдела и персонални, и контролира изпълнението им.

Изисквания:
Висше образование;
Опит в ръководене на хора – мин. 3г ;
Английски и Сръбски език(много добро ниво);
Умения да ръководи екип от служители и контролира тяхната работа;
Аналитични способности, комуникативност, отговорност при изпълнение на поставени задачи и стремеж за постигане на зададени цели.

Компанията предлага:
Стандартна работна седмица - от 9 до 18:00(пон. - пет.);
Годишен бонус;
Служебен моб. телефон;
Допълнително здравно осигуряване – неограничен брой прегледи, възстановяване на разход лекарства, проф. преглед;
Подаръчен ваучер за рожден ден;
Подаръчен ваучер за Коледа.

Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV на български език.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език, Сръбски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
11.Юли.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК