Обява
Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Тримесечна ученическа програма, гр. Силистра
Описание
Тримесечна ученическа програма,
гр. Силистра

Ти си ученик в 11ти или 12ти клас, който иска да даде началото на своето професионално развитие? Обичаш динамиката, искаш да изкараш собствени пари и си на възраст между 16 и 18г. ? Тогава заповядай при нас! Kaufland България стартира тримесечна програма за ученици.

Твоите задачи:
извършване на дейности, свързани със стоките в хипермаркета – подреждане на стоките при спазване на условията, извършване на регулярни проверки на свежестта и качеството на стоките, подмяна на ценови етикети при необходимост, подреждане и почистване на кошниците за пазаруване на клиентите, проверка за изтичащи срокове на годност и др.
вежливо, отзивчиво и любезно обслужване на клиентите
Твоят профил:
ученик в 11ти или 12ти клас
любезен/на си, обичаш да общуваш с хора и желаеш да работиш в голям и успешен екип
изпълняваш отговорно поставените задачи
имаш готовност за работа на 6-часови смени
(без полагане на нощен и извънреден труд)
Нашето предложение:
При нас те очакват отговорни и интересни задачи в динамичен екип, мотивираща работна среда, изградена на основата на взаимно уважение, доверие и признание. Наред с разнообразните възможности за кариера и развитие ние ти предлагаме атрактивно възнаграждение в размер на 600 лв. бруто и много добър допълнителен социален пакет - ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., спортна карта, въвеждащо и надграждащо обучение и др.

Ако сме предизвикали твоя интерес, моля изпрати ни твоята автобиография за кандидатстване.
Трудовият договор се сключва след получаване на разрешение от Инспекцията по труда въз основа на документи, сред които са медицинско свидетелство за работа за непълнолетни и заключение за пригодност от СТМ.

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакти:
Кауфланд България ЕООД енд Ко. КД
На Информация – на вниманието на Администратор персонал
гр. Силистра, ул. Н. Й. Вапцаров № 8

Нека започнем съвместна работа за едно успешно бъдеще.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Стажант

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Служители

Трудово възнаграждение:
600 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. Силистра
Адрес:
1233 София, ул Скопие 1 А,
Дата:
25.Октомври.2018
Повече информация за Кауфланд България ЕООД енд Ко КД може да получите ТУК