Обява
Баумакс България ЕООД

АСИСТЕНТ В ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ- София
Описание
В УСПЕШНИТЕ ФИРМИ РАБОТЯТ УСПЕШНИ СЛУЖИТЕЛИ!

Направете кариера с ХоумМакс!

За нашия Централен офис в гр. София, кв.Враждебна, търсим ангажиран и мотивиран:

АСИСТЕНТ В ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ

Задължения и отговорности:
• Подпомагане дейността на Мениджър асортимент
• Работа с ЕRP система
• Листване на нови артикули
• Изготвяне на поръчки
• Работа и комуникация с доставчици
• Подготовка на промоционални активности
• Изготвяне на справки и анализи

Изисквания за заемане на длъжността:
• Внимание към детайлите
• Спазване на зададени срокове
• Добра компютърна грамотност
• Отлични комуникативни и организационни умения
• Добро ниво на английски език- писмено и говоримо

Ние Ви предлагаме:
• Разнообразна работа в отлична работна среда
• Възможност за развитие в един от най-динамичните сектори на пазара
• Работа в млад и динамичен екип
• Атрактивно заплащане и добър социален пакет

Работното място е в гр. София, кв. Враждебна, бул. Владимир Вазов 83

Ако нашето предложение е предизвикало интереса Ви, изпратете Вашата автобиография директно онлайн. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. София
Адрес:
гр. София, ул. "Ал. Жендов" №6, ет. 10-11
Дата:
7.Март.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК