Обява

Шофьор с категория D
Описание
Шофьор Категория D
Фирма АВАЛЕТ търси шофьор за туристически рейс/бус

Описание:
-Извършва курсове до различни дестинации и спирки, по предварително зададен график
-Отнася се приветливо с пътниците и клиентите
-Оказва организационна и товарна помощ с багажа и подредбата на пътниците в превозното средство, при нужда

Отговорности:
-Грижи се за техническото състояние на превозното средство
-Поддържа превозното средство в изряден и представителен вид

Изисквания:
-Шофьорка книжка Категория D
-Опит на подобна позиция +5 години
-Поддържа отлична лична хигиена
-Добри комуникативни умения
-Лоялност
-Умение за работа в екип
-Високо ниво на организираност, прецизност, способност за работа под напрежение;

Ние предлагаме:
-Гъвкаво работно време
-Отлични трудови взаимоотношения
-Коректно отношение
-Възнаграждениe обвързано с постигнатите резултати
-Динамична и разнообразна работа

При въпроси свързани с работаната позиция: 0896396677

Ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.
Всички данни,предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани
единствено за целите на настоящия подбор
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 1600 до 2200 лева на месец

Категория:
Туризъм и хотелиерство
Туристически агенции
Населено място:
Гр. София
Дата:
16.Април.2024
Организация:
АВАЛЕТ
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за АВАЛЕТ може да получите ТУК